Obniżka! Żaroodporny klej do płytek VITCAS 5 kg Powiększ

Żaroodporny klej do płytek VITCAS 5 kg

VITCAS materiały ogniotrwałe VITCAS materiały ogniotrwałe

Nowy

Klej do płytek i kamieni na kominek

Żaroodporny klej do płytek i kamieni naturalnych VITCAS HRTA

Klej odporny na temperatury do 1000°C

Idealny do przyklejania kamieni naturalnych i płytek ceramicznych wykończeniowych na kominki ciepłe wykonane z TERMO płyt szamotowych TPS i magnezytowych TPM.

Wiaderko - 5 kg

Gotowa mieszanka, bezpośrednio do użycia

Więcej szczegółów

110 zł

brutto

118 zł brutto

-8 zł

Klej do płytek i kamieni na kominek

Gotowy klej ognioodporny - VITCAS HRTA

Przyklej raz dobrze i na zawsze

- Wiaderko: 5 KG

OGNIOODPORNA ZAPRAWA KLEJĄCA DO PŁYTEK  VITCAS HRTA jest wymieszanym na gotowo klejem o specjalnym składzie do zastosowania w warunkach oddziaływania wysokiej temperatury, gdzie zwykłe kleje nie pozwalają na długotrwałe mocowanie płytek.

Ze względu na niezwykle mocne właściwości wiążące zaleca się nakładanie cienkiej warstwy. Przeznaczony jest do zastosowania w takich miejscach jak otoczenie kominka, miejsca za kotłami, piecami, kuchenkami, grzejnikami oraz na drzwiach pieców grzewczych.

Produkt może być również z powodzeniem stosowany do naprawy wyrobów ceramicznych oraz łączenia szkła z metalem.

Odporny na temperatury do 1000°C.

Klej do płytek i kamieni na kominek

Sposób użycia:
Przed użyciem należy upewnić się, ze powierzchnia na której będzie stosowany produkt wolna jest od tłuszczu, kurzu i innych zanieczyszczeń. Zwilżyć powierzchnie w celu zwiększenia przyczepności. Klej nakłada sie cienką warstwą na każdą powierzchnie a następnie lekko dociska. Klej wysycha w ciagu 12 godzin. Nadmiar kleju trzeba natychmiast usunąć za pomocą zwilżonej szmatki. 

Idealny do przyklejania kamieni naturalnych i wszelkich płytek wykończeniowych na kominki ciepłe wykonane z TERMO płyt szamotowych TPS i magnezytowych TPM.

Po wcześniejszym ustaleniu terminu, istnieje możliwość odbioru osobistego zamówionych produktów w naszym magazynie.

Grupa owo.pl – kominki BOHUSZ 
 Salon Partnerski UNICO  mapa dojazdu
ul. Krakowska 32 A, 32-065 Krzeszowice
Kominki kontakt:
600 601 384 – dział handlowy
600 601 385 – dział usług 
602 259 809 - dział techniczny
Obsługa klientów: pon. – czw. 9:30 do 15:30
piątek 9:30 do 15:00 (inne terminy – 602259809)


Vitcas jest producentem materiałów ogniotrwałych, produktów żaroodpornych i izolacji wysokotemeraturowych, który kontynuuje sięgające 1882 roku tradycje produkcji materiałów ogniotrwałych i żaroodpornych w Bristolu w Wielkiej Brytanii.


Asortyment produktów obejmuje m.in. wymieszane na gotowo zaprawy ogniotrwałe, kleje ogniotrwałe, formowanie masy plastyczne, masy do ubijania, masy żaro i kwasoodporne, wyłożenia włókniste, masy cyrkonowe i betony ogniotrwałe do zastosowań w stalowniach, elektrowniach, i elektrociepłowniach, odlewniach żeliwa i metali nieżelaznych, przez producentów cementu, wapna, w hutach szkła, zakładach ceramiki, koksowniach, spalarniach, miejscach wytwarzania energii ze źródeł odnawialnych, zakładach chemicznych, cukrowniach oraz przemyśle petrochemicznym.


Kominki Bohusz sklep z kominkami ciepłymi, piecami do pizzy i grillami

W naszej ofercie także wkłady kominkowe, materiały kominkowe, akcesoria kominkowe

Poznaj naszą pełną ofertę wkładów kominkowych UNICO, materiały do budowy nowoczesnych kominków ciepłych. Płyty szamotowe akumulacyjne, kleje zaprawy ogniotrwałe. Oferujemy pełne doradztwo. Oferowane przez nas produkty to wysoka jakość w znakomitej cenie.