Kratka kominkowa V-OPEN-IR 100x450 czarna matowa z ramą

Kratka kominkowa V-OPEN-IR 100x450 czarna matowa z ramą

Kratka kominkowa V-OPEN-IR 100x450 czarna matowa z ramą

Produkt niedostępny
112,00 zł

 

Kratka kominkowa V-OPEN-IR 100x450 czarna matowa z ramą montażową.

Seria otwartych kratek kominkowych “V-OPEN” to coś więcej niż tylko ozdoba obudowy kominkowej, to nowy styl dla całego pomieszczenia.
Precyzyjnie wykonane, z dbałością o każdy detal – proste i oszczędne w formie, ale … po prostu nie można od nich oderwać wzroku. 

 

Kratki otwarte wykonywane są z grubej stali czarnej malowanej proszkowo. 
Czoło kratki jest wykonywane jako oddzielny element przyłączany następnie do kanału, to daje gwarancję gładkiej, estetycznej powierzchni i braku deformacji.

 

Wszystkie elementy kanału są dopracowane do najdrobniejszego szczegółu, między innymi dlatego by nie znalazła się tam nawet najdrobniejsza szczelina, przez którą można byłoby dostrzec wnętrze kominka. 
Sposób konstrukcji kratki powoduje, iż straty ciśnienia są minimalne a kratka jest łatwa do utrzymania w czystości.

 

Kratki otwarte winny być montowane ponad wkładem kominkowym z wylotem kierowanym do dołu, lub pod wkładem kominkowym z wylotem kierowanym ku górze (jako wlot powietrza konwekcyjnego).
Kratki otwarte V-OPEN swoją ideą przypominają istniejące na Polskim rynku kratki (np. kratki Luft czy kratki Tunel), jednakże jakość ich wykonania, dostępność ramek montażowych stawiają je na zupełnie innej półce produktowej. 
Różnice dotyczą głównie formy wykonania czoła kratki oraz detali kasety, jako, że jest to element dekoracyjny, różnice te są więcej niż istotne.

 

Wymiar zewnętrzny: 100x450 mm

Wymiar montażowy: 71x415 mm

Głębokość: 120 mm

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: