Wędzarnie i grille ogrodowe

Wędzarnie i grille ogrodowe

Ponadczasowe stalowe przenośne grille i wędzarnie, z paleniskami szamotowymi. Wykonane z blachy 3 mm. Podstawową zaletą naszych grilli i wędzarni są paleniska szamotowe, co przekłada się bezpośrednio na jakość i smak, grillowanych i wędzonych produktów.

Rozwiązania konstrukcyjne paleniska i komory do wędzenia decydują bezpośrednio o jakości i smaku przygotowywanych produktów. Oryginalność, prostota i łatwość przygotowania grillowanych potraw i wędzonek to coś, co w naszych grillach i wędzarniach nasi klienci doceniają najbardziej!

Wędzarnie serii WIKT, to przemyślana konstrukcja paleniska i komory wędzarniczej (dymowej). Istotną rolę odgrywa również estetyka i jakość wykonania. Wędzarnie produkowane są z blachy 3 mm, wypalanej laserem i następnie wyginane na giętarkach CNC. Całość następnie jest spawana. Gwarantuje to stabilność i długowieczność naszych wędzarni. W pełni wyposażona komora wędzarnicza (dymowa) wykonana jest w zależności od modelu z blachy 3 mm, lub z drewna o grubości 2-3 cm.