Wędzarnie i grille ogrodowe

Jest 7 produktów.

Wędzarnie i grille ogrodowe

Ponadczasowe stalowe przenośne grille i wędzarnie, z paleniskami szamotowymi. Wykonane z blachy 3 mm. Podstawową zaletą naszych grilli i wędzarni są paleniska szamotowe, co przekłada się bezpośrednio na jakość i smak, grillowanych i wędzonych produktów.

Rozwiązania konstrukcyjne paleniska i komory do wędzenia decyduj...

Wędzarnie i grille ogrodowe

Ponadczasowe stalowe przenośne grille i wędzarnie, z paleniskami szamotowymi. Wykonane z blachy 3 mm. Podstawową zaletą naszych grilli i wędzarni są paleniska szamotowe, co przekłada się bezpośrednio na jakość i smak, grillowanych i wędzonych produktów.

Rozwiązania konstrukcyjne paleniska i komory do wędzenia decydują bezpośrednio o jakości i smaku przygotowywanych produktów. Oryginalność, prostota i łatwość przygotowania grillowanych potraw i wędzonek to coś, co w naszych grillach i wędzarniach nasi klienci doceniają najbardziej!

Wędzarnie serii WIKT, to przemyślana konstrukcja paleniska i komory wędzarniczej (dymowej). Istotną rolę odgrywa również estetyka i jakość wykonania. Wędzarnie produkowane są z blachy 3 mm, wypalanej laserem i następnie wyginane na giętarkach CNC. Całość następnie jest spawana. Gwarantuje to stabilność i długowieczność naszych wędzarni. W pełni wyposażona komora wędzarnicza (dymowa) wykonana jest w zależności od modelu z blachy 3 mm, lub z drewna o grubości 2-3 cm.

Mniej
Więcej
Wyświetla 1 - 7 z 7 produktów
 • Piec do pizzy i chleba Wojtek

  Gotowy, kopułowy piec do wypieku pizzy, chleba i nie tylko. Zastosowanie tego tradycyjnego pieca jest szerokie. Dostępne średnice wewnętrzne Wojtek-80: fi 80 cm Wojtek-100: fi 100 cm Wojtek-120: fi 120 cm (na zamówienie) Piec Wojtek-120, dostępny jest na zamówienie po wpłaceniu zaliczki rezerwacyjnej.

  4 367 zł
 • Ogrodowy grill oWo 2
  owo2

  Grill ogrodowy oWo2 Spawana, mocna konstrukcja, pozwala zakwalifikować nasze ogrodowe grille serii oWo, jako sprzęt praktycznie wieczny, wielopokoleniowy. Ceramiczne akumulacyjne palenisko grilla zapewnia optymalne spalanie węgla drzewnego, co skutecznie poprawia smak grillowanych potraw. Otwory do napowietrzania paleniska w obudowie grilla, zapewniają...

  760 zł
 • Grill ogrodowy oWo 1
  owo1

  Stabilny, stalowy grill ogrodowy oWo 1 wykonany z blachy grubości 3 mm palenisko stalowe, z dnem wyłożonym płytą ceramiczną grubości 30 mm (opcja) ruszt podstawowy chromowany, rozmiar 60 x 40 cm trzy poziomy mocowania rusztu podstawowego, plus ruszt dodatkowy 60x13,5 cm Ponadczasowy grill gotowy do użytku. Produkt rzemieślniczy w 100% POLSKI

  795 zł
 • Wędzarnia WIKT 1

  Wędzarnie serii WIKT, to przemyślana konstrukcja paleniska i komory wędzarniczej (dymowej). Istotną rolę odgrywa również estetyka i jakość wykonania. Wędzarnie produkowane są z blachy 3 mm, wypalanej laserem i następnie wyginane na giętarkach CNC. Całość następnie jest spawana. Gwarantuje to stabilność i długowieczność naszych wędzarni.

  3 250 zł
 • Paleniska do wędzarni

  Samodzielne palenisko do wędzarni i suszarni. Palenisko wykonane jest z blachy 3 mm grubości. Wylot spalin fi 150 mm Rozmiar: 30 x 30 x 35 cm głębokości Monolityczne, paleniska do wędzarni, z deflektorem umożliwiającym zadymianie i  równomierne wędzenie produktów. Palenisko z drzwiczkami umożliwiającymi precyzyjną regulację powietrza do spalania. Spalanie...

  486 zł
 • Grillo wędzarnie z cegły

  Oferujemy grillo - wędzarnie (kombajny) budowane przez profesjonalistów w miejscu docelowym. Kształt i funkcjonalność użytkowa do uzgodnienia. Materiały wykończeniowe: cegła, kamień i beton.

   
 • Tunelowy piec do pizzy i chleba Jacek

  Tunelowy piec opalany drewnem. Palenisko wewnątrz w kształcie prostokąta. Wymiary zewnętrzne podstawy pieca: 120 x 80 cm Piec produkowany z myślą o klientach indywidualnych i mniejszych pizzeriach.

  2 274 zł 2 399 zł -125 zł

Kominki Bohusz sklep z kominkami ciepłymi, piecami do pizzy i grillami

W naszej ofercie także wkłady kominkowe, materiały kominkowe, akcesoria kominkowe

Poznaj naszą pełną ofertę wkładów kominkowych UNICO, materiały do budowy nowoczesnych kominków ciepłych. Płyty szamotowe akumulacyjne, kleje zaprawy ogniotrwałe. Oferujemy pełne doradztwo. Oferowane przez nas produkty to wysoka jakość w znakomitej cenie.