Paleniska do wędzarni
Paleniska do wędzarni
Paleniska do wędzarni
Paleniska do wędzarni
Paleniska do wędzarni
Paleniska do wędzarni

Paleniska do wędzarni

Samodzielne palenisko do wędzarni i suszarni. Palenisko wykonane jest z blachy 3 mm grubości. Wylot spalin fi 150 mm

Rozmiar: 30 x 30 x 35 cm głębokości

Monolityczne, paleniska do wędzarni, z deflektorem umożliwiającym zadymianie i  równomierne wędzenie produktów. Palenisko z drzwiczkami umożliwiającymi precyzyjną regulację powietrza do spalania. Spalanie na płycie ceramicznej (szamotowej)

Produkt niedostępny
485,85 zł

 

Niezwykle stabilny, spawany, gotowy do użytku, piecyk do wedzarni wykonany z blachy 3 mm. Elementy paleniska wypalane laserem i wyginane na giętarkach CNC. Całość spawana i następnie pomalowana wysokiej jakości lakierem odpornym na działanie wysokich temperatur.

Rozmiar paleniska: 30 x 30 x 35 cm głębokości

Wylot spalin: fi 150 mm

Paleniska (piecyki) malowane są farbą żaroodporną tylko i wyłącznie na zewnątrz !!!

Palenisko posiada regulowane nóżki, umożliwiające precyzyjne ustawienie. Dno paleniska wyłożone jest płytą ceramiczną grubości 30 mm, zdecydowanie poprawiającą parametry spalania i tym samym wędzenia przygotowanych produktów. Drzwiczki w naszych paleniskach do wędzarni i suszarni otwierają się do góry i posiadają również precyzyjną regulację umożliwiającą sterowanie procesem spalania (zadymiania).

Palenisko ma zamontowane dwie gałki bakielitowe. Jedna do otwierania drzwiczek, druga (pokrętło) umożliwiająca regulację ilości powietrza dostarczanego do spalania.