Klej ogniotrwały SILCAS CFA

Klej ogniotrwały SILCAS CFA

Materiały ogniotrwałe - VITCAS Polska

Klej ogniotrwały SILCAS CFA

Opakowanie: wiaderko 5 kg

Wiążący w temperaturze otoczenia, gotowy do użycia klej wysokotemperaturowy na bazie krzemionki.

Zalecany do klejenia płyt krzemianowo - wapniowych, włókien ceramicznych i innych materiałów ogniotrwałych na bazie krzemionki.

Jeżeli szukasz kleju ogniotrwałego na bazie krzemionki, to jedyny klej wysokiej jakości dostępny w sprzedaży.

SILCAS CFA
Dostępny: 1-14 dni
82,00 zł

 

Opis produktu

Wiążący w temperaturze otoczenia, gotowy do użycia klej ogniotrwały na bazie krzemionki.

Może być stosowany do łączenia modułów z włókien ceramicznych, płyt izolacyjnych na bazie krzemionki lub laminatów do wymurówki lub metalu.

Bardzo dobra przyczepność – kleistość materiału gwarantuje nie przesuwanie się modułów przy łączeniu.

Klej jest silnie wypełniający. Powinien być nakładany na powierzchnię z materiału ogniotrwałego lub ze stali, a nie na włókno ceramiczne.

Maksymalna temperatura pracy 1260°C / 2300°F

Materiały ogniotrwałe VITCAS, to nowa jakość użytkowa. Produkty przeznaczone są dla profesjonalistow i klienta indywidualnego.

Cechuje je intuicyjny sposób aplikacji.

Do kominkowych płyt izolacyjnych zalecamy stosowanie: 

Wysokotemperaturowy Klej Systemowy Do Płyt Vitcas BA

Vitcas jest producentem materiałów ogniotrwałych, produktów żaroodpornych i izolacji wysokotemeraturowych, który kontynuuje sięgające 1882 roku tradycje produkcji materiałów ogniotrwałych i żaroodpornych w Bristolu w Wielkiej Brytanii.

Asortyment produktów obejmuje m.in. wymieszane na gotowo zaprawy ogniotrwałe, kleje ogniotrwałe, formowanie masy plastyczne, masy do ubijania, masy żaro i kwasoodporne, wyłożenia włókniste, masy cyrkonowe i betony ogniotrwałe do zastosowań w stalowniach, elektrowniach, i elektrociepłowniach, odlewniach żeliwa i metali nieżelaznych, przez producentów cementu, wapna, w hutach szkła, zakładach ceramiki, koksowniach, spalarniach, miejscach wytwarzania energii ze źródeł odnawialnych, zakładach chemicznych, cukrowniach oraz przemyśle petrochemicznym.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: