Farba Żaroodporna VITCAS

Farba Żaroodporna VITCAS

FARBĘ ŻAROODPORNĄ VITCAS stosuje się na powierzchnie narażone na działanie wysokiej temperatury (do 650°C) pracujących wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń do pokrywania dekoracyjno-ochronnego.

W magazynie
33,00 zł

 

Opakowanie 400ml

Kolor czarny

FARBĘ ŻAROODPORNĄ VITCAS stosuje się na powierzchnie narażone na działanie wysokiej temperatury (do 650°C) pracujących wewnątrz i na zewnątrz pomieszczeń do pokrywania dekoracyjno-ochronnego. Przeznaczona jest do malowania i konserwacji powierzchni stalowych i żeliwnych.

Charakteryzujące się doskonałym kryciem powierzchni malowanych oraz wysoką odpornością na działanie czynników atmosferycznych. Używa się do malowania i konserwacji silników, rur wydechowych, kominów, drzwi pieców, grzejników, kotłów, elementów grilli i kominków piecy, rur z parą oraz wszelkiego rodzaju urządzeń związanych z wysokimi temperaturami. Odporna również na benzynę oraz środki chemiczne.

Vitcas jest producentem materiałów ogniotrwałych, produktów żaroodpornych i izolacji wysokotemeraturowych, który kontynuuje sięgające 1882 roku tradycje produkcji materiałów ogniotrwałych i żaroodpornych w Bristolu w Wielkiej Brytanii.

Asortyment produktów obejmuje m.in. wymieszane na gotowo zaprawy ogniotrwałe, kleje ogniotrwałe, formowanie masy plastyczne, masy do ubijania, masy żaro i kwasoodporne, wyłożenia włókniste, masy cyrkonowe i betony ogniotrwałe do zastosowań w stalowniach, elektrowniach, i elektrociepłowniach, odlewniach żeliwa i metali nieżelaznych, przez producentów cementu, wapna, w hutach szkła, zakładach ceramiki, koksowniach, spalarniach, miejscach wytwarzania energii ze źródeł odnawialnych, zakładach chemicznych, cukrowniach oraz przemyśle petrochemicznym.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: