Kominki powietrzne UNICO

Kominki powietrzne UNICO

Jest 20 produktów.

Wkłady kominkowe UNICO Dragon

Najbardziej zaawansowane technologicznie wkłady kominkowe aktualnie dostępne w sprzedaży. Posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty i spełniają najostrzejsze normy dotyczące spalania opałów stałych.
Seria Dragon to kominki tak zwane bezrusztowe – powietrze do spalania doprowadzane jest poprzez specjalny system kanałó...

Wkłady kominkowe UNICO Dragon

Najbardziej zaawansowane technologicznie wkłady kominkowe aktualnie dostępne w sprzedaży. Posiadają wszelkie niezbędne certyfikaty i spełniają najostrzejsze normy dotyczące spalania opałów stałych.
Seria Dragon to kominki tak zwane bezrusztowe – powietrze do spalania doprowadzane jest poprzez specjalny system kanałów.

Zamawiając w naszym sklepie wkład kominkowy UNICO, możesz liczyć na pełne profesjonalne doradztwo w temacie instalacji i zabudowy w technologii ciepły kominek.

Nasza firma jest producentem materiałów do budowy nowoczesnych kominków. Produkujemy również kompleksowe zestawy akumulacyjne dostosowane do wkładów kominkowych UNICO. termo nastawki akumulacyjne UNICO i system zawiesi akumulacyjnych.
Również wszystkie produkowane przez naszą firmę wymienniki ciepła, dostosowane sa do współpracy z kominkami UNICO.

Polskie wkłady kominkowe

W sklepie dostępne sa wyłączne wkłady kominkowe polskich producentów
Szczególną uwagę proszę zwrócić na nowości:
panoramiczne i pionowe wkłady kominkowe UNICO
kominki powietrzne UNICO
Mniej
Więcej
Wyświetla 1 - 20 z 20 produktów
 • UNICO Dragon 2 wkład kominkowy

  UNICO Dragon 2 - palenisko bez rusztu. Jeden z najbardziej popularnych wkładów kominkowych, przeznaczony do energooszczędnego i wydajnego ogrzewania. Nowe konstrukcje palenisk. Deflektor (katalizator) z ceramiki REFRABOX w standardzie. Instalowany w nowych budynkach do 180 m2. Według statystyk, najczęściej wybierany wkład kominkowy do energooszczędnych...

  4 859 zł
 • UNICO Dragon 2 B narożny

  Narożny wkład kominkowy (z szybą boczną) Unico Dragon 2 B Występuje w dwóch podstawowych wersjach UNICO Dragon 2 B modern UNICO Dragon 2 B raster System czystej szyby w wkładach kominkowych narożnych – wkład kominkowy Dragon 2 B jak wszystkie z tej serii, wyposażony jest w autorski system UNICO zabezpieczający szybę przed zabrudzeniem. 

  5 843 zł
 • UNICO Dragon 2 DUO

  Model typu tunel - drzwi vis-a-vis

  5 720 zł
 • UNICO Dragon 4

  UNICO Dragon 4 Dzięki odpowiednio zaprojektowanej konstrukcji komory spalania i właściwej regulacji obiegu powietrza udało się połączyć doskonałe parametry energetyczne. Wkład  (tak jak wszystkie Dragony) spełnia wymagania Ekoprojektu z 2017 roku obowiązującego w Polsce.

  5 191 zł
 • UNICO Dragon 4/15 XL

  Wkład kominkowy UNICO Dragon 4/15 XL z jeszcze większą wizualizacją ognia. Posiada w porównaniu do Dragona 4, wyższą szybę. Ten wkład kominkowy z mocą nominalną do 15 KW, zalecamy do salonów nie mniejszych niż 30 m2.

  5 148 zł
 • UNICO Dragon 4 B

  Wysokiej jakości kominkowa technika grzewcza i walory tradycyjnego kominka ciepłego. Wkład kominkowy przeznaczony do większych salonów UNICO Dragon 4 B szyba narożna, prawa, lub lewa. Nowej generacji palenisko bez rusztu. Nowe ulepszane konstrukcje palenisk. Deflektor (katalizator) z ceramiki REFRABOX Wkład spełnia wymogi Ekoprojektu z 2017 roku

  6 501 zł
 • UNICO Dragon 4B XL

  Wkłady kominkowe narożne. Szyba boczna, po prawej lub lewej stronie. Duże możliwości konfiguracji wyglądu zewnętrznego, dostosowane do gustu użytkownika końcowego

  7 009 zł
 • UNICO Dragon 4 DUO

  Ostateczna cena, w związku z różnymi konfiguracjami wkładu, dostępna jest na maila. Konfigurator – konfigurator wkładów to także jedno z autorskich rozwiązań firmy Unico. W zależności od projektu zabudowy kominka, każdy wkład kominkowy konwekcyjny UNICO Dragon może zostać doposażony w elementy takie jak: ramka, klamka, rodzaj szyby.

  6 396 zł
 • UNICO Dragon 6 - panorama

  UNICO Dragon 6 to seria szeroko panoramicznych wkładów kominkowych powietrznych, przeznaczona do większych salonów. Każdy wkład kominkowy serii Dragon, dostosowany jest do zabudowy w technologii "kominki ciepłe" Optymalnie dobrana szerokość wkładu z zachowaniem wizji ognia w całym palenisku wkładu kominkowego. Do tego wkładu kominkowego oferujemy również...

  4 895 zł
 • UNICO Dragon 6 XL

  Panoramiczny wkład kominkowy z szybą prostą. Optymalna panorama i widok ognia. UNICO Dragon 6 XL. Dystrybucja wkładów kominkowych UNICO. Hit sprzedażowy.  Dostępny w kilku konfiguracjach wyglądu zewnętrznego. Każdy z przyszłych użytkowników może wybrać, jak wkład będzie wyglądał u niego w salonie. Wszystkie kominki UNICO, zapewniają czyste ekologiczne...

  5 289 zł
 • UNICO Dragon 8

  UNICO Dragon 8 unikalny wertykalny kształt wkładu kominkowego, palenisko bez rusztu, wiele opcji (konfiguracji) wyglądu zewnętrznegoDo tego wkładu dostępna jest nowoczesna zabudowa ciepła naszej produkcji z usługą montażu

  4 164 zł
 • Dragon 8 XXL - pionowy kominek

  Pionowy model wkładu kominkowego z jeszcze wyższą i szerszą szybą. Niezwykle duża wizja ognia. Polecany do nowoczesnych realizacji kominków ciepłych i kominków akumulacyjnych. Dostosowane do instalacji systemowych zestawów akumulacyjnych

  4 428 zł
 • UNICO Dragon 8 R33

  UNICO Dragon 8 R33 unikalny wertykalny kształt, palenisko bez rusztu, wiele opcji (konfiguracji) wyglądu zewnętrznego moc nominalna 4 - max 12 KW Wydłużony czas oczekiwania do 3 tygodni, z względu na dużą popularność tego wkładu.

  4 705 zł
 • Kominek UNICO Dragon 8B XXL

  Jeden z nowszych modeli, pionowego wkładu kominkowego z szybą boczną. Wkład często wykorzystywany do nowoczesnych aranżacji kominka w salonie. Kominek zapewnia dużą wizję ognia z względu na swoją wertykalną formę kształtu paleniska.

  5 535 zł
 • UNICO Dragon 8 B

  Pionowy wkład kominkowy z szybą boczną UNICO Dragon 8 B. Seria pionowych (wertykalnych) kominków narożnych, dostosowanych do nowoczesnych realizacji. Wkład jak wszystkie Dragony, dostosowany do budynków z wentylacją mechaniczną. Pionowe wkłady kominkowe charakteryzują się pełną wizualizacją płonącego drewna.

  4 797 zł
 • UNICO Dragon X - AKU

  UNICO Dragon X AKU - ekologiczne palenisko kominkowe wykorzystujące elementy spalania dolnego i recyrkulacji spalin. Wyjątkowa sprawność i przystosowanie do pracy z wymiennikami ciepła, czynią te wkłady kominkowe uniwersalnymi, super energooszczędnymi urządzeniami grzewczymi.

  6 642 zł
 • UNICO zestaw akumulacyjny owal

  UNICO - warstwowy zestaw akumulacyjny OWAL. Instalacja na wkładach kominkowych UNICO na systemowej podstawie metalowej. Aktualnie jest duży nacisk na akumulację ciepła realizowanych kominkach. Podczas palenia w kominku w budynku z ustabilizowana temperaturą pokojową, istnieje potrzeba magazynowania ciepła. Nie powoduje to efektu przegrzania pomieszczeń.

  504 zł
 • UNICO krążki akumulacyjne - zestawy
  WZA KRĄG - AkuMix

  Warstwowe zestawy akumulacyjne KRĘGI - AkuMix.  Zestawy akumulacyjne UNICO, składające się z systemowej podstawy instalacyjnej i wybranej ilości warstw krążków AkuMix. Dostępne na rury fi 150, 180, 200 mm

  332 zł
 • Zawiesia ażury akumulacyjne UNICO

  Akumulacja boczna UNICO. TERMO ażury akumulacyjne do instalacji na korpusie wkładu kominkowego. Cena dotyczy jednej sztuki bloczka akumulującego (jeden komplet). TERMO ażury akumulacyjne dostępne są z uchwytami dostosowanymi do wkładów kominkowych UNICO.

  86 zł
 • Akumulacja boczna UNICO

  Akumulacyjne bloczki UNICO, zestaw zawiesi V z ciężkiego żaroodpornego betonu AkuMix. Bloczki dostosowane systemem mocowań do wkładów kominkowych UNICO.  Prosty, jednocześnie niezwykle skuteczny system akumulacji ciepła w kominkach. System również optymalizuje spalanie drewna w wkładzie kominkowym.

  154 zł

Kominki Bohusz sklep z kominkami ciepłymi, piecami do pizzy i grillami

W naszej ofercie także wkłady kominkowe, materiały kominkowe, akcesoria kominkowe

Poznaj naszą pełną ofertę wkładów kominkowych UNICO, materiały do budowy nowoczesnych kominków ciepłych. Płyty szamotowe akumulacyjne, kleje zaprawy ogniotrwałe. Oferujemy pełne doradztwo. Oferowane przez nas produkty to wysoka jakość w znakomitej cenie.