Zaprawa murarska VITCAS HM - 1400 stopni

Zaprawa murarska VITCAS HM - 1400 stopni

Ognioodporna Zaprawa Murarska Vitcas HM jest gotową do użycia mieszanką ogniotrwałego cementu który tworzy wytrzymałe wiązanie ze wszystkimi materiałami budowlanymi.

VITCAS HPM
Dostępny: 2-14 dni
128,00 zł

 

Opakowanie: wiaderko 10 kg

OGNIOODPORNA ZAPRAWA MURARSKA VITCAS HM jest gotową do użycia mieszanką ogniotrwałego cementu który tworzy wytrzymałe wiązanie ze wszystkimi materiałami budowlanymi ze szczególnym uwzględnieniem cegieł szamotowych.

Stosuje się m.in. do murowania kominków, otwartych palenisk, urządzeń ogrzewających pokoje oraz w okolicach kotłów. Może być używana wszędzie tam,  gdzie normalna zaprawa, lecz w szczególności tam, gdzie będzie narażona na działanie wysokich temperatur. Przeznaczona jest do użytku wewnętrznego, nie powinna być stosowana na zewnątrz.

Posiada ona odpowiednią konsystencję aby stworzyć szczelne łączenie o max  grubości 3mm, co sprawia że można jej używać mniej niż zwykłych zapraw. Zapewnia trwałe łączenie, chroniące przed przenikaniem dymu i gazu. Przeznaczona jest do stosowania w temperaturach do 1400ºC.

Vitcas jest producentem materiałów ogniotrwałych, produktów żaroodpornych i izolacji wysokotemeraturowych, który kontynuuje sięgające 1882 roku tradycje produkcji materiałów ogniotrwałych i żaroodpornych w Bristolu w Wielkiej Brytanii.

Asortyment produktów obejmuje m.in. wymieszane na gotowo zaprawy ogniotrwałe, kleje ogniotrwałe, formowanie masy plastyczne, masy do ubijania, masy żaro i kwasoodporne, wyłożenia włókniste, masy cyrkonowe i betony ogniotrwałe do zastosowań w stalowniach, elektrowniach, i elektrociepłowniach, odlewniach żeliwa i metali nieżelaznych, przez producentów cementu, wapna, w hutach szkła, zakładach ceramiki, koksowniach, spalarniach, miejscach wytwarzania energii ze źródeł odnawialnych, zakładach chemicznych, cukrowniach oraz przemyśle petrochemicznym.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: