Żaroodporna zaprawa wyrównawcza VITCAS HPS

Żaroodporna zaprawa wyrównawcza VITCAS HPS

ŻAROODPORNA ZAPRAWA WYRÓWNAWCZA VITCAS HPS jest materiałem podobnym do cementu przeznaczonym do zastosowania wewnętrznego i zewnętrznego.

Opakowanie
VITCAS HPS 10kg
Dostępny: 2-14 dni
89,00 zł

 

ŻAROODPORNA ZAPRAWA WYRÓWNAWCZA VITCAS HPS jest materiałem podobnym do cementu przeznaczonym do zastosowania wewnętrznego i zewnętrznego. Stosowana jest do wykonywania warstwy wyrównującej podłoże, przy wyrównywaniu obmurowań oraz wymianie cegieł w kominkach, rożnach i piecach do wypalania.

Idealny materiał do wyrównywania powierzchni kominków ciepłych szamotowych. Nadaje się do nanoszenia na ściany betonowe, murowane a także na tynki cementowe i cementowo-wapienne oraz na pokrycie i ochronę delikatnych materiałów mogących zostać zniszczonych przez działanie wysokiej temperatury.

Wskazówki: Świeżo wymurowane powierzchnie: przed położeniem zaprawy powinny być suche. W przypadku starszych powierzchni, zaleca się wybranie zaprawy murarskiej do głębokości ok. 12,5mm a następnie, jeśli to konieczne, za pomocą ostrego narzędzia sprawić by cegła lub kamień stała się porowata.

Powierzchnia na która będzie kładziona zaprawa powinna być pozbawiona zanieczyszczeń i pozostałości materiałów.

Produkt należy, używając czystych narzędzi, zmieszać z zimna woda aż do uzyskania sztywnej konsystencji, gotowej do zacierania. Następnie należy zwilżyć powierzchnie. Nie ma zaleceń co do grubości nakładanej warstwy.

Zastosowanie
Na zewnątrz i do wewnątrz
Wysyłka dostawa
Kurier paczka lub paleta
Producent - dystrybutor
Grupa owo.pl
Grupa Produktów
Materiały ogniotrwałe

Vitcas jest producentem materiałów ogniotrwałych, produktów żaroodpornych i izolacji wysokotemeraturowych, który kontynuuje sięgające 1882 roku tradycje produkcji materiałów ogniotrwałych i żaroodpornych w Bristolu w Wielkiej Brytanii.

Asortyment produktów obejmuje m.in. wymieszane na gotowo zaprawy ogniotrwałe, kleje ogniotrwałe, formowanie masy plastyczne, masy do ubijania, masy żaro i kwasoodporne, wyłożenia włókniste, masy cyrkonowe i betony ogniotrwałe do zastosowań w stalowniach, elektrowniach, i elektrociepłowniach, odlewniach żeliwa i metali nieżelaznych, przez producentów cementu, wapna, w hutach szkła, zakładach ceramiki, koksowniach, spalarniach, miejscach wytwarzania energii ze źródeł odnawialnych, zakładach chemicznych, cukrowniach oraz przemyśle petrochemicznym.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: