Płyta Kominkowa VITCAS CS

Płyta Kominkowa VITCAS CS SUPER

Płyty kominkowe (izolacyjne) VITCAS CS są jednym z najlepszych rozwiązań dostępnych na polskim rynku przy budowie kominka.

Łączą w sobie dwie niezwykle ważne cechy: są idealnymi izolacjami pozostając równocześnie płytami konstrukcyjnymi.

Materiały kominkowe dla bardziej wymagającego klienta.

VITCAS CS
W magazynie
195,00 zł

Minimalna ilość zamówienia tego produktu jest 4.

 

Uniwersalność 2 w 1 – jedyna płyta konstrukcyjno – izolacyjna na rynku.

Wysoka jakość – najlepsze parametry techniczne na rynku, wysoka maksymalna temperatura eksploatacji. Obudowa kominka może być wykonana kompleksowo, od montażu po wykończenie przy użyciu materiałów montażowych i wykończeniowych dostępnych w naszej ofercie.

Współczynnik przewodzenia ciepła porównywany ze styropianem i wełną mineralną Izolacyjne płyty kominkowe VITCAS CS są jednym z najlepszych rozwiązań dostępnych na polskim rynku przy budowie kominka.

Łączą w sobie dwie niezwykle ważne cechy: są idealnymi izolacjami pozostając równocześnie płytami konstrukcyjnymi.

Płyty mogą być używane jako materiał do wykonania obudowy czopucha lub izolacji ścian bocznych czy też ścian znajdujących się za kominkiem.

Są sztywne, lekkie oraz odporne na działanie temperatury do 1000o C i niepalne.

Jednym z wielu atutów płyt jest nie posiadanie przez nich włókien, dzięki czemu jest to produkt nie pylący, grzybo i pleśnioodporny.

Łatwość obróbki stanowi kolejną z zalet Płyt kominkowych VITCAS CS. Do ich cięcia można użyć narzędzi stolarskich natomiast montowane mogą być za pomocą Wysokotemperaturowego Kleju Systemowego do Płyt Vitcas BA i Kleju Ognioodpornego Vitcas HB60.

Zastosowanie
Do wewnątrz
Dom z rekuperacją
Tak
Wysyłka dostawa
Kurier paleta
Odbiór osobisty
Tak, w Krzeszowicach
Producent - dystrybutor
Grupa owo.pl
Grupa Produktów
Płyty kominkowe

Vitcas jest producentem materiałów ogniotrwałych, produktów żaroodpornych i izolacji wysokotemeraturowych, który kontynuuje sięgające 1882 roku tradycje produkcji materiałów ogniotrwałych i żaroodpornych w Bristolu w Wielkiej Brytanii.

Asortyment produktów obejmuje m.in. wymieszane na gotowo zaprawy ogniotrwałe, kleje ogniotrwałe, formowanie masy plastyczne, masy do ubijania, masy żaro i kwasoodporne, wyłożenia włókniste, masy cyrkonowe i betony ogniotrwałe do zastosowań w stalowniach, elektrowniach, i elektrociepłowniach, odlewniach żeliwa i metali nieżelaznych, przez producentów cementu, wapna, w hutach szkła, zakładach ceramiki, koksowniach, spalarniach, miejscach wytwarzania energii ze źródeł odnawialnych, zakładach chemicznych, cukrowniach oraz przemyśle petrochemicznym.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: