Ognioodporna Fuga Vitcas HRG 2,5 kg

Ognioodporna Fuga Vitcas HRG 2,5 kg

Opakowanie: wiaderko 2,5 kg

Żaroodporna Fuga VITCAS® HRG, odporna na działanie temperatury do 1000oC

Kolor pieca
Dostępny: 3-14 dni
115,00 zł

 

Opakowanie: wiaderko 2,5 kg

Kolor: szary i biały

Nowoczesne, profesjonalne materiały zduńskie

Żaroodporna Fuga VITCAS® HRG, odporna na działanie temperatury do 1000oC, przeznaczona jest do dekoracyjnego spoinowania płytek mocowanych na zaprawie klejącej do płytek VITCAS® HRTA i fugowania kafli ceramicznych.

Sposób użycia: Nie należy spoinować płytek zaraz po ich położeniu. Należy odczekać kilka dni aby mieć pewność, że Zaprawa Klejąca do Płytek prawidłowo je związała. Aby uzyskać odpowiednią masę do fugowania, do proszku należy dodać wody, uzyskując konsystencję odpowiednią do zacierania. Fugę nakładamy za pomocą pacy gumowej. Po 30 minutach za pomocą zwilżonej szmatki usuwamy jej nadmiar.

Wydajność wynosi ok. 2m2 z kilograma w przypadku płytek o wielkości 200x200mm oraz spoiny o szerokości 3mm.

Vitcas jest producentem materiałów ogniotrwałych, produktów żaroodpornych i izolacji wysokotemeraturowych, który kontynuuje sięgające 1882 roku tradycje produkcji materiałów ogniotrwałych i żaroodpornych w Bristolu w Wielkiej Brytanii.

Asortyment produktów obejmuje m.in. wymieszane na gotowo zaprawy ogniotrwałe, kleje ogniotrwałe, formowanie masy plastyczne, masy do ubijania, masy żaro i kwasoodporne, wyłożenia włókniste, masy cyrkonowe i betony ogniotrwałe do zastosowań w stalowniach, elektrowniach, i elektrociepłowniach, odlewniach żeliwa i metali nieżelaznych, przez producentów cementu, wapna, w hutach szkła, zakładach ceramiki, koksowniach, spalarniach, miejscach wytwarzania energii ze źródeł odnawialnych, zakładach chemicznych, cukrowniach oraz przemyśle petrochemicznym.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: