Ognioodporny Cement Do Pieca Chlebowego VITCAS

Ognioodporny Cement Do Pieca Chlebowego VITCAS

Ognioodporny Cement Do Pieców Chlebowych jest wstępnie zmieszaną zaprawą ogniotrwałą służącą do łączenia cegieł szamotowych albo łączenia części z których budowane są piece do pizzy lub chleba.

Jest to produkt wiążący hydraulicznie, nierozpuszczalny w wodzie oraz odporny na warunki atmosferyczne.

Utwardzanie nie jest uzależnione od ciepła.

Opakowanie
VITCAS-OC-10kg
Dostępny: 2-7 dni
118,00 zł

 

Opakowania  i opis kleju:

- wiaderko 10 kg

- wiaderko 20 kg

Ognioodporny Cement Do Pieców Chlebowych jest wstępnie zmieszaną zaprawą ogniotrwałą służącą do łączenia cegieł szamotowych albo łączenia części z których budowane są piece do pizzy/chleba.

Nasz produkt może być również używany do budowy grilli ogrodowych, palenisk oraz wszędzie tam gdzie wymagana jest odporność na wysoką temperaturę.

Zaprawa jest nierozpuszczalna w wodzie i nie wymaga podgrzewania by szybciej wiązała. Produkt jest odporny na działanie deszczu i mrozu.Ognioodporny Cement Do Pieców Chlebowych jest odporny na działanie temperatury do  1200°C.

Podstawą tej zaprawy cementowej (kleju) jest jakość i intuicyjne użytkowanie. Nawet klient samodzielnie murujący cegły szamotowe, będzie wiedział jak użytkować.

Dystrybucja materiałów ogniotrwałych VITCAS.

Jeśli poszukujesz materiałów do wykonania nowoczesnego kominka ciepłego zapraszamy do kategorii:

kominki ciepłe materiały

Zastosowanie
Na zewnątrz i do wewnątrz
Kolor
Szary
Wysyłka dostawa
Kurier paczka lub paleta
Odbiór osobisty
TAK
Producent - dystrybutor
Grupa owo.pl
Grupa Produktów
Materiały ogniotrwałe

Vitcas jest producentem materiałów ogniotrwałych, produktów żaroodpornych i izolacji wysokotemeraturowych, który kontynuuje sięgające 1882 roku tradycje produkcji materiałów ogniotrwałych i żaroodpornych w Bristolu w Wielkiej Brytanii.

Asortyment produktów obejmuje m.in. wymieszane na gotowo zaprawy ogniotrwałe, kleje ogniotrwałe, formowanie masy plastyczne, masy do ubijania, masy żaro i kwasoodporne, wyłożenia włókniste, masy cyrkonowe i betony ogniotrwałe do zastosowań w stalowniach, elektrowniach, i elektrociepłowniach, odlewniach żeliwa i metali nieżelaznych, przez producentów cementu, wapna, w hutach szkła, zakładach ceramiki, koksowniach, spalarniach, miejscach wytwarzania energii ze źródeł odnawialnych, zakładach chemicznych, cukrowniach oraz przemyśle petrochemicznym.

Klienci którzy zakupili ten produkt kupili również: