Koszty dostawy

Do każdego zamówienia złożonego w naszym sklepie kominki.owo.pl doliczane są koszty dostawy. Produkty wysyłamy firmami kurierskimi.

W czasie finalizacji zamówienia, koszt dostawy jest widoczny w podliczeniach koszyka zakupowego i naliczany automatycznie.

Koszty dostawy produktów są ustalane w trakcie procesu składania zamówienia i są uzależnione od wyboru sposobu płatności, oraz sposobu dostawy zakupionych produktów.

W cenie kosztu dostawy zawarta jest cena palety i pakowania.

Konkretny koszt dostawy, zależny jest od ciężaru i gabarytów zamówionych produktów. Zamówienia wysyłamy jako przesyłki paletowe do 1 tony i  w formie paczki do 30 kg.

Koszt dostawy widoczny jest na fakturze vat, podsumowania zamówienia.

Dostawy paletowe

Zdecydowana większość zamówień wysyłana jest do klienta na paletach. Koszt wysyłki palety zależy bezpośrednio, od jej ciężaru i wielkości gabarytowej. Korzystamy z usług polskiej firmy kurierskiej: JAS-FBG.

System sklepu, podczas składania zamówienia, dokładnie wylicza i wyświetla, koszt dostawy w cenach bruto.

Paczki do 30 kg

Zamówienia mniejsze, które mogą być dostarczane jako paczka, wysyłamy firmą kurierską DPD. Naliczanie kosztów dostawy, bezpośrednio, od ciężaru i gabarytów paczki.

Koszt dostawy w formie paczki na terenie Polski, od 25 zł.

Koszt dostawy zamówienia, zależny jest również, od wybranej formy płatności. Wszystkie dostawy za pobraniem (płatne kurierowi) związane są z dodatkową opłatą manipulacyjną. Opłata uzależniona jest od kwoty pobrania.

Nie stosujemy starych metod marketingowych typu: bezpłatna dostawa.

Bo przecież każdy wie, że za koszt dostawy końcowo, zawsze płaci zamawiający, czyli klient.

Podsumowanie - koszty dostawy

Koszt dostawy palety, lub paczki nie jest zależny od adresu dostawy.

Wysyłki realizujemy wyłącznie na terenie Polski.

Koszt dostawy obejmuje, koszty związane z pakowaniem i opłatę dla firmy kurierskiej.

Osoby które chcą uniknąć kosztów dostawy kurierskiej, mogą produkty odebrać osobiście w naszym magazynie w Krzeszowicach. Termin odbioru wymaga indywidualnego uzgodnienia.

Polecane nowe produkty w sklepie