Żaroodporna zaprawa wyrównawcza VITCAS HPS Powiększ

Żaroodporna zaprawa wyrównawcza VITCAS HPS

VITCAS materiały ogniotrwałe VITCAS materiały ogniotrwałe

Nowy

ŻAROODPORNA ZAPRAWA WYRÓWNAWCZA VITCAS HPS jest materiałem podobnym do cementu przeznaczonym do zastosowania wewnętrznego i zewnętrznego.

Więcej szczegółów

Dostępny: 2-14 dni

89 zł

brutto

ŻAROODPORNA ZAPRAWA WYRÓWNAWCZA VITCAS HPS jest materiałem podobnym do cementu przeznaczonym do zastosowania wewnętrznego i zewnętrznego. Stosowana jest do wykonywania warstwy wyrównującej podłoże, przy wyrównywaniu obmurowań oraz wymianie cegieł w kominkach, rożnach i piecach do wypalania.

Idealny materiał do wyrównywania powierzchni kominków ciepłych szamotowych.

 

Nadaje się do nanoszenia na ściany betonowe, murowane a także na tynki cementowe i cementowo-wapienne oraz na pokrycie i ochronę delikatnych materiałów mogących zostać zniszczonych przez działanie wysokiej temperatury.

 

 

Wskazówki:
Świeżo wymurowane powierzchnie: przed położeniem zaprawy powinny być suche. W przypadku starszych powierzchni, zaleca się wybranie zaprawy murarskiej do głębokości ok. 12,5mm a następnie, jeśli to konieczne, za pomocą ostrego narzędzia sprawić by cegła lub kamień stała się porowata. Powierzchnia na która będzie kładziona zaprawa powinna być pozbawiona zanieczyszczeń i pozostałości materiałów. Produkt należy, używając czystych
narzędzi, zmieszać z zimna woda aż do uzyskania sztywnej konsystencji, gotowej do zacierania. Następnie należy zwilżyć powierzchnie. Nie ma zaleceń co
do grubości nakładanej warstwy.

Po wcześniejszym ustaleniu terminu, istnieje możliwość odbioru osobistego zamówionych produktów w naszym magazynie.

Grupa owo.pl – kominki BOHUSZ 
 Salon Partnerski UNICO  mapa dojazdu
ul. Krakowska 32 A, 32-065 Krzeszowice
Kominki kontakt:
600 601 384 – dział handlowy
600 601 385 – dział usług 
602 259 809 - dział techniczny
Obsługa klientów: pon. – czw. 9:30 do 15:30
piątek 9:30 do 15:00 (inne terminy – 602259809)


Vitcas jest producentem materiałów ogniotrwałych, produktów żaroodpornych i izolacji wysokotemeraturowych, który kontynuuje sięgające 1882 roku tradycje produkcji materiałów ogniotrwałych i żaroodpornych w Bristolu w Wielkiej Brytanii.


Asortyment produktów obejmuje m.in. wymieszane na gotowo zaprawy ogniotrwałe, kleje ogniotrwałe, formowanie masy plastyczne, masy do ubijania, masy żaro i kwasoodporne, wyłożenia włókniste, masy cyrkonowe i betony ogniotrwałe do zastosowań w stalowniach, elektrowniach, i elektrociepłowniach, odlewniach żeliwa i metali nieżelaznych, przez producentów cementu, wapna, w hutach szkła, zakładach ceramiki, koksowniach, spalarniach, miejscach wytwarzania energii ze źródeł odnawialnych, zakładach chemicznych, cukrowniach oraz przemyśle petrochemicznym.


Kominki Bohusz sklep z kominkami ciepłymi, piecami do pizzy i grillami

W naszej ofercie także wkłady kominkowe, materiały kominkowe, akcesoria kominkowe

Poznaj naszą pełną ofertę wkładów kominkowych UNICO, materiały do budowy nowoczesnych kominków ciepłych. Płyty szamotowe akumulacyjne, kleje zaprawy ogniotrwałe. Oferujemy pełne doradztwo. Oferowane przez nas produkty to wysoka jakość w znakomitej cenie.