Obniżka! Gładź szpachlowa żaroodporna VITCAS HRP Powiększ

Gładź szpachlowa żaroodporna VITCAS HRP

VITCAS materiały ogniotrwałe VITCAS materiały ogniotrwałe

Nowy

Zduńska gładź szpachlowa

Wiaderko - 10 kg / 20 kg

GŁADŹ SZPACHLOWĄ OGNIOODPORNĄ VITCAS HRP stosuje się do wykończenia powierzchni na gładko. Powierzchni poddawanych działaniu wysokich temperatur do 650º C.

Żaroodporna gładź szpachlowa do kominków wchodzi w skład systemowych materiałów do budowy kominków ciepłych.

Więcej szczegółów

119 zł

brutto

127 zł brutto

-8 zł

Żaroodporna gładź szpachlowa

Dzięki bardzo dobrej przewodności ciepła zalecana jako zaprawa wykończeniowa do budowy kominków ciepłych i kominków akumulacyjnych. Przed nałożeniem gładzi, na całej powierzchni kominka, należy zatopić siatkę w kleju HB60.

Opakowania żaroodpornej gładzi szpachlowej

wiaderko - 10 kg

wiaderko - 20 kg

Produkt musi schnąć przez przynajmniej 3-4 dni w temperaturze pokojowej, zanim zostanie poddany działaniu wysokiej temperatury. Czas schnięcia żaroodpornej gładzi zależny jest od grubości jej nałożenia. Po wyschnięciu powierzchnia może zostać pomalowana.

Ogniotrwała gładź szpachlowa do kominków

GŁADŹ SZPACHLOWĄ OGNIOODPORNĄ VITCAS HRP

stosuje się do uzyskania gładkiego i równego wykończenia powierzchni poddawanych działaniu wysokich temperatur do 650ºC. Może ona z powodzeniem zastępować zwykłą gładź gipsową wszędzie tam, gdzie wysoka temperatura może powodować jej pękanie. Produkt jest gotową mieszanką proszku, który po dodaniu wody nabiera płynnej konsystencji, gotowej do użycia. Przeznaczona jest do zastosowania na ścianach i w komorach kominów, ścianach przylegających do pieców opalanych drewnem i kuchenek oraz kominkach wbudowanych w ścianę.

Po wcześniejszym ustaleniu terminu, istnieje możliwość odbioru osobistego zamówionych produktów w naszym magazynie.

Grupa owo.pl – kominki BOHUSZ 
 Salon Partnerski UNICO  mapa dojazdu
ul. Krakowska 32 A, 32-065 Krzeszowice
Kominki kontakt:
600 601 384 – dział handlowy
600 601 385 – dział usług 
602 259 809 - dział techniczny
Obsługa klientów: pon. – czw. 9:30 do 15:30
piątek 9:30 do 15:00 (inne terminy – 602259809)


Vitcas jest producentem materiałów ogniotrwałych, produktów żaroodpornych i izolacji wysokotemeraturowych, który kontynuuje sięgające 1882 roku tradycje produkcji materiałów ogniotrwałych i żaroodpornych w Bristolu w Wielkiej Brytanii.


Asortyment produktów obejmuje m.in. wymieszane na gotowo zaprawy ogniotrwałe, kleje ogniotrwałe, formowanie masy plastyczne, masy do ubijania, masy żaro i kwasoodporne, wyłożenia włókniste, masy cyrkonowe i betony ogniotrwałe do zastosowań w stalowniach, elektrowniach, i elektrociepłowniach, odlewniach żeliwa i metali nieżelaznych, przez producentów cementu, wapna, w hutach szkła, zakładach ceramiki, koksowniach, spalarniach, miejscach wytwarzania energii ze źródeł odnawialnych, zakładach chemicznych, cukrowniach oraz przemyśle petrochemicznym.


Kominki Bohusz sklep z kominkami ciepłymi, piecami do pizzy i grillami

W naszej ofercie także wkłady kominkowe, materiały kominkowe, akcesoria kominkowe

Poznaj naszą pełną ofertę wkładów kominkowych UNICO, materiały do budowy nowoczesnych kominków ciepłych. Płyty szamotowe akumulacyjne, kleje zaprawy ogniotrwałe. Oferujemy pełne doradztwo. Oferowane przez nas produkty to wysoka jakość w znakomitej cenie.