Techniczne zabudowy serii WIR

Jest 6 produktów.

Gotowe kominki ciepłe serii WIR

Zabudowy kominkowe serii WIR, to skonfigurowane zapotrzebowanie materiałów zduńskich, do realizacji technicznej, ciepłej bryły obudowy kominka wykonywanej w standardzie pod malowanie.
Zalecane zapotrzebowanie materiałów nie zwalniają wykonawcy od samodzielnych, precyzyjnych wyliczeń i wprowadzenia ewentualnych kor...

Gotowe kominki ciepłe serii WIR

Zabudowy kominkowe serii WIR, to skonfigurowane zapotrzebowanie materiałów zduńskich, do realizacji technicznej, ciepłej bryły obudowy kominka wykonywanej w standardzie pod malowanie.
Zalecane zapotrzebowanie materiałów nie zwalniają wykonawcy od samodzielnych, precyzyjnych wyliczeń i wprowadzenia ewentualnych korekt materiałowych.

Projekty kominków, najczęściej wybierane przez klientów.

Kominki są wykonywane z TERMO płyt AkuPlate.

Zabudowy kominkowe, realizowane w technologii nowoczesny ciepły kominek.

Producent kominków Grupa owo.pl

Popularna nazwa dla tego typu kominków, to kominki szamotowe, lub kominki ciepłe.

Korzyści wynikające z realizacji takich kominków, opisane są na poszczególnych kartach produktowych.

Mniej
Więcej
Wyświetla 1 - 6 z 6 produktów
 • WIR-2

  System materiałów do realizacji konstrukcyjnej bryły zabudowy z szybą prostą. Podstawowe materiały (konstrukcyjne) zduńskie do budowy bryły kominka, bez zewnętrznego wykończenia. Termo płyty AkuPlate, płyty izolacyjne, podstawowe kleje ogniotrwałe. Uzyskasz nowoczesny, prosty kominek ciepły WIR-2, który następnie wykończysz w dowolny sposób.

  1 943 zł
 • WIR-2B

  Zestaw materiałów WIR-2B, dostosowany do realizacji kominka narożnego, z szybą boczną. Materiały do montażu konstrukcyjnej zabudowy technicznej kominka, bez wykończenia zewnętrznego innego niż malowanie. Dostosowane do zabudowy wkładu kominkowego UNICO Dragon 2B i innych zbliżonych rozmiarowo. Zestaw materiałów zawiera systemowe odlewane nadproże kominowe...

  2 284 zł
 • WIR-8XXL

  System materiałów zduńskich; płyty AkuPlate, płyty izolacyjne, kleje i akcesoria do realizacji  bryły kominka ciepłego. Bardzo popularna, pionowa (wertykalna) techniczna ciepła zabudowa kominkowa. Jak zbudować nowoczesny kominek, pokazano na filmie instruktażowym. Zobacz teraz koniecznie.

  2 177 zł
 • WIR-6/4

  Materiały zduńskie przeznaczone do obudowania, dużych wkładów kominkowych z szybą prostą panoramiczną. Gotowy zestaw materiałów (płyty, kleje i akcesoria) do realizacji technicznej konstrukcji, bryły obudowy kominka ciepłego. Potem wykończ swój kominek w dowolny sposób

  2 337 zł
 • WIR-8

  Taki kominek może Ci się spodobać. Kominek który wkomponuje się do wszystkich stylów pomieszczeń.  Zestaw do konstrukcji technicznej bryły zabudowy wkładu kominkowego. Wyszczególnienie wysyłanych na palecie materiałów w opisie, zobacz koniecznie. 

  1 747 zł
 • WIR-4B

  Jedna z większych propozycji kominkowych z naszej oferty. Bryła konstrukcyjna obudowy narożnej realizowana w nowoczesnej technologii, kominka ciepłego. Płyty konstrukcyjne AuPlate TPS, płyty izolacyjne, kleje i kołki do płyt izolacyjnych. Zalecane wkłady kominkowe serii: seria UNICO Dragon 4B

  2 982 zł

Kominki Bohusz sklep z kominkami ciepłymi, piecami do pizzy i grillami

W naszej ofercie także wkłady kominkowe, materiały kominkowe, akcesoria kominkowe

Poznaj naszą pełną ofertę wkładów kominkowych UNICO, materiały do budowy nowoczesnych kominków ciepłych. Płyty szamotowe akumulacyjne, kleje zaprawy ogniotrwałe. Oferujemy pełne doradztwo. Oferowane przez nas produkty to wysoka jakość w znakomitej cenie.