Nowe produkty

Wyświetla 1 - 10 z 10 produktów
 • Panele akumulacyjne AkuMix Panele akumulacyjne AkuMix
  Nowy
  Dostępny: 1-14 dni
  Panele akumulacyjne AkuMix

  Panele akumulacyjne  AkuMix, do instalacji obok wkładu kominkowego. Zestaw składa się z metalowego stojaka i ośmiu sztuk TERMO ażurów AkuMix. Zdecydowana poprawa komfortu użytkowania kominka. Panel akumulacyjny zajmuje niewielką powierzchnię obok kominka.

  798 zł
 • Tunelowy piec do pizzy i chleba Jacek Tunelowy piec do pizzy i chleba Jacek
  Nowy
  Dostępny: 1-21 dni
  Tunelowy piec do pizzy i chleba Jacek

  Tunelowy piec opalany drewnem. Palenisko wewnątrz w kształcie prostokąta. Wymiary zewnętrzne podstawy pieca: 120 x 80 cm Piec produkowany z myślą o klientach indywidualnych i mniejszych pizzeriach.

  2 399 zł
 • Kominek UNICO Dragon 8B XXL

  Jeden z nowszych modeli, pionowego wkładu kominkowego z szybą boczną. Wkład często wykorzystywany do nowoczesnych aranżacji kominka w salonie. Kominek zapewnia dużą wizję ognia z względu na swoją wertykalną formę kształtu paleniska. Niewielka ilość miejsca w salonie do instalacji tego kominka

  5 535 zł
 • WIR-4B

  Jedna z większych propozycji kominkowych z naszej oferty. Bryła konstrukcyjna obudowy narożnej realizowana w nowoczesnej technologii, kominka ciepłego. Płyty konstrukcyjne AuPlate TPS, płyty izolacyjne, kleje i kołki do płyt izolacyjnych. Zalecane wkłady kominkowe serii: seria UNICO Dragon 4B

  2 952 zł
 • Gotowy ciepły kominek WIR-8 Gotowy ciepły kominek WIR-8
  Nowy
  Dostępny: 1-21 dni
  WIR-8

  Taki kominek może Ci się spodobać. Kominek który wkomponuje się do wszystkich stylów pomieszczeń.  Zestaw do konstrukcji technicznej bryły zabudowy wkładu kominkowego. Wyszczególnienie wysyłanych na palecie materiałów w opisie, zobacz koniecznie. 

  1 747 zł
 • Nowoczesne obudowa kominka WIR-6/4 Nowoczesne obudowa kominka WIR-6/4
  Nowy
  Dostępny: 1-21 dni
  WIR-6/4

  Materiały zduńskie przeznaczone do obudowania, dużych wkładów kominkowych z szybą prostą panoramiczną. Gotowy zestaw materiałów (płyty, kleje i akcesoria) do realizacji technicznej konstrukcji, bryły obudowy kominka ciepłego. Potem wykończ swój kominek w dowolny sposób

  2 337 zł
 • Pionowa, narożna obudowa kominka WIR-8XXL Pionowa, narożna obudowa kominka WIR-8XXL
  Nowy
  Dostępny: 1-21 dni
  WIR-8XXL

  System materiałów zduńskich; płyty AkuPlate, płyty izolacyjne, kleje i akcesoria do realizacji  bryły kominka ciepłego. Bardzo popularna, pionowa (wertykalna) techniczna ciepła zabudowa kominkowa. Jak zbudować nowoczesny kominek, pokazano na filmie instruktażowym. Zobacz teraz koniecznie.

  2 177 zł
 • Gotowa narożna obudowa kominka WIR-2B Gotowa narożna obudowa kominka WIR-2B
  Nowy
  Dostępny: 1-21 dni
  WIR-2B

  Zestaw materiałów WIR-2B, dostosowany do realizacji kominka narożnego, z szybą boczną. Materiały do montażu zabudowy technicznej, bez wykończenia zewnętrznego. Dostosowane do zabudowy wkładu kominkowego UNICO Dragon 2B i innych zbliżonych rozmiarowo. Zapotrzebowanie zawiera systemowe odlewane nadproże.

  2 214 zł
 • Gotowa obudowa kominka WIR-2 Gotowa obudowa kominka WIR-2
  Nowy
  Dostępny: 1-21 dni
  WIR-2

  System materiałów do realizacji konstrukcyjnej bryły zabudowy z szybą prostą. Podstawowe materiały (konstrukcyjne) zduńskie do budowy bryły kominka, bez zewnętrznego wykończenia. Termo płyty AkuPlate, płyty izolacyjne, podstawowe kleje ogniotrwałe. Uzyskasz nowoczesny, prosty kominek ciepły WIR-2, który następnie wykończysz w dowolny sposób.

  1 943 zł
 • Piec do pizzy podczas użytkowania Piec do pizzy podczas użytkowania
  Nowy
  Dostępny: 1-26 dni
  Piec do pizzy i chleba Wojtek

  Gotowy, kopułowy piec do wypieku pizzy, chleba i nie tylko. Zastosowanie tego tradycyjnego pieca jest szerokie. Dostępne średnice wewnętrzne Wojtek-80: fi 80 cm Wojtek-100: fi 100 cm Wojtek-120: fi 120 cm (na zamówienie) Piec Wojtek-120, dostępny jest na zamówienie po wpłaceniu zaliczki rezerwacyjnej.

  4 367 zł

Kominki Bohusz sklep z kominkami ciepłymi, piecami do pizzy i grillami

W naszej ofercie także wkłady kominkowe, materiały kominkowe, akcesoria kominkowe

Poznaj naszą pełną ofertę wkładów kominkowych UNICO, materiały do budowy nowoczesnych kominków ciepłych. Płyty szamotowe akumulacyjne, kleje zaprawy ogniotrwałe. Oferujemy pełne doradztwo. Oferowane przez nas produkty to wysoka jakość w znakomitej cenie.